•☆• آدمخواری که مغز و قلب همخوانه خود را خورد!

پس از آنکه هفته گذشته موردی از آدمخواری در آمریکا گزارش شد، دیروز نیز فردی در این کشور به جرم قتل و خوردن هم‌خانه خود بازداشت شد.پلیس آمریکا اعلام کرده است که جوانی را دستگیر کرده که به قتل و خوردن اعضای بدن هم‌خانه خود متهم است.بنا بر این گزارش، چند ساعت پس از آنکه خانواده این فرد در گزارش به پلیس اعلام کردند که یک سر و دو دست انسان را که در قوطی‌هایی فلزی قرار داشته، یافته‌اند، “الکساندر کینیوا” جوان ۲۱ ساله که در شهر “مریلند” آمریکا زندگی می‌کند، پذیرفت که ضمن قتل همخانه‌ای خود به نام “کوجه بونسافو آگیی کودیه”، وی را قطعه قطعه کرده، قلب و بخشی از مغز او را خورده است.

 

آدمخواری که مغز و قلب همخوانه خود را خورد! + عکس قاتل آدمخوار سمت چپ، مقتول خورده شده سمت راست

به گزارش تهران۹۸ به نقل از فارس ، خانواده کینیوا پیش از این با عدم مراجعت همخانه وی به خانه، تصور می‌کردند که او گمشده و به همین جهت ناپدید شدن او را به پلیس گزارش داده بودند.

“جس بین” کلانتر منطقه “هارفورد کانتری” در این‌باره گفته است: او (کینیوا) پذیرفته که فرد گمشده ما آقای “کودیه” را به قتل رسانده و او را با چاقو قطعه قطعه کرده است. او سپس مشخص کرد که اجزا و جوارح داخلی آقای کودیه خصوصا قلب و بخشی از مغز وی را خورده است.هفته گذشته نیز فردی در شهر میامی آمریکا در حال خوردن فرد زنده‌ای به ضرب گلوله پلیس کشته شده بود.

 

/ 0 نظر / 28 بازدید