مردان نسبت به زنان حساس ترند

 

[تصویر:  6elwn0f3y32gthv4wdp5.jpg]
شاید بارها شنیدیم که سخت ترین چیز دنیا الماسه.ولی همین الماس یه جائیش اینقده حساسه که با ضربه زدن به اون هزار تکه می شه.
مردان وزنان این دنیا هم هر کدومشون شخصیت های متفاوتی دارند ولی اکثر ما ها اعتقادمون بر اینه که مردها خیلی سرسخت تر و قوی ترند.با اجازه تون باید عرض کنم که تحقیقات خلاف اینو میگه.مثلا در دندانپزشکی ها اونایی که صداشون از درد به سقف آسمون می رسه مردها هستند.تو یه کشوری مسابقه گوش کشیدن با نخ رو دارند.همه برنده هاش زنند.اگه قرار بود درد زایمان مال مردها باشه متخصصین می گن هیچ مردی زنده نمی موند.
دست آخر هم اینه که زن ها طول عمرشون بیشتره.البته مریض تر هستند و انواع و اقسام درد و مرض مثل کمردرد و قلنج و افسردگی و هزارمرض را دارند اما تاب می آورند و زنده می مونند اما مردها ………..
(بدنیست برای اطلاع بیشتر مقاله زیر را بخوانید)
محققان استرالیایی اعلام کرده‌اند که نه تنها مردان بیش از زنان از روحیه حساسی برخوردارند بلکه بیشتر دچار توهمات روحی و اختلالات شخصیتی می‌شوند.
به گزارش مهر، به نقل از کی‌اس‌ال نیوز، مردان با وجود اینکه از قدرت جسمی بسیار خوبی برخوردار هستند اما نسبت به زنان از روحیه حساس‌تری برخوردار هستند و در مواجهه با مشکلات زندگی بیشتر دچار مشکلات روحی و روانی می‌شوند.
این تحقیق مشخص کرده که زنان و مردان از زمان کودکی تا کهن‌سالی بارها و بارها دچار شکست‌هایی بزرگ در زمینه‌های اقتصادی و خانوادگی می‌شوند اما این مردان هستند که بیشتر دچار مشکلات روحی می‌شوند و زنان سریع‌تر به زندگی عادیشان ادامه می‌دهند.
در نتایج این تحقیق این نکته ذکر شده است که زنان در رویارویی با مشکلات زندگی به راحتی گریه می‌کنند و بخش زیادی از ناراحتی‌ها و مشکلاتشان را با ریختن اشک تحمل می‌کنند اما مردان ریختن اشک را عملی اشتباه و عامل ضعف می‌دانند و گاه نمی‌توانند حجم غم و اندوه ناشی از مشکلات را تحمل کنند و بیمار می‌شوند.
این محققان بر این باورند که والدین و جامعه می‌بایست به کودکان پسر نیز مانند دختران گریه کردن را آموزش دهد تا مردان نیز در سنهای مختلف در مواقع لزوم با استفاده از اشک ریختن جلوی بروز بیماری‌های روحی و اختلالات شخصیتی را سد کنند
/ 1 نظر / 8 بازدید
محب ولایت

سلام علیکم پیشاپیش میلاد مسعود مولود کعبه، مولی الموحدین، امیرالمؤمنین، حضرت امام علی ابن ابیطالب را تبریک عرض می نمایم[گل] *.¸.*´ ¸.•´¸.•*¨) ¸.•*¨) (¸.•´ (¸.•´ .•´ ¸¸.•¨¯`• _____****__________**** ___***____***____***__ *** __***________****_______*** _***__________**_________*** _***_____________________*** _***_______ـــــــــــ_________*** __***___________________*** ___***_________________*** ____***______________ *** ______***___________*** ________***_______*** __________***___*** ____________***** _____________*** ______________*